با شلوار مام استایل چه نوعی کفشی بپوشم

با شلوار مام استایل چه نوعی کفشی بپوشم با کمی گشت و گذار در ترندهای اخیر استایل مثل مدل های شلوار در پینترست، متوجه خواهید شد استفاده از شلوارهای مام فیت و مام استایل مردانه و زنانه محبوبیت زیادی دارد.

اگر شما نیز به پوشیدن این مدل استایل ها علاقه مند هستید و در خرید شلوار مردانه یا زنانه این مدل را در اولویت قرار داده اید، احتمالا به دنبال مدل های «کفش برای شلوار مام استایل» خواهید بود.

با شلوار مام استایل چه نوعی کفشی بپوشم

شلوار مام استایل با کفش کالج

اگر نمونه های راهنمای خرید کفش راحتی زنانه یا مردانه را مطالعه کنید، حتما نام کفش کالج یا کفش لوفر را در آن می بینید. اما اگر به دنبال پاسخ این سوال هستید که با شلوار مام استایل چه کفشی بپوشیم حتما در لیست گزینه های خرید قرار دهید.

کفش کالج با شلوار مام استایل زنانه و مردانه و استایل های کژوال به راحتی ست می شود و می توانید در اکثر ماه های سال از آن استفاده کنید.

شلوار مام استایل با کفش آل استار

به دنبال کفش برای شلوار مام استایل مردانه هستید؟ آل استار از قدیم الایام محبوبیت زیادی داشته و در ترندهای جدید پوشاک نیز به وفور به چشم می خورد

بنابراین در خرید آن شک نکنید. در ست کردن تیپ با شلوار مام استایل، می توانید از هم از کفش آل استار ساق دار و هم از مدل بدون ساق آن استفاده کنید.

شلوار مام استایل با کفش پاشنه دار

در میان انواع مدل شلوار زنانه، شلوارهای جین طرفداران زیادی دارند. ترکیب شلوار مام استایل با کفش پاشنه بلند نیز از آن دسته استایل هایی است که خانم های جسور و شجاع آن را امتحان می کنند

چرا که استفاده از آن کمتر به چشم می خورد. با این حال اگر طرفدار استایل های خاص دخترانه هستید، شلوار مام استایل با کفش پاشنه دار را از دست ندهید.

کفش سفید و شلوار مام استایل

یکی دیگر از بهترین انتخاب ها در مورد کفش مناسب با شلوار مام استایل، ترکیب انواع کفش سفید دخترانه و پسرانه با این مدل شلوار است.

کفش های سفید تخت، لژدار یا اسپرت را به راحتی با انواع شلوار مام فیت یا مام استایل جین و پارچه های هماهنگ می شوند.

شلوار مام استایل با کفش اسپرت

در بین مدل های مختلف کفش، آقایان به خرید کفش اسپرت مردانه علاقه زیادی دارند. چرا که این مدل کفش علاوه بر راحتی بسیار زیاد، به آسانی در اکثر استایل های روزمره و نیمه رسمی جای می گیرد.

در ست کردن کفش با شلوار مام استایل مردانه و زنانه؛ ترکیب کفش اسپرت با شلوار مام استایل می تواند استایلی شیک از شما به نمایش بگذارد.

استایل با کفش ونس

کتانی ونس جزو بهترین گزینه ها برای استایل های کژوال است و خبر خوب اینکه می توانید این مدل را به عنوان کفش مناسب برای شلوار مام استایل انتخاب کنید.

کفش لژدار

زیاد پیاده‌روی می کنید؟ به سراغ کفش های لژدار بروید و آن را با شلوار مام استایلتان ست کنید.

این مدل کفش به زیبایی با شلوار مام استایل ست می شود و این امکان را به شما می دهد تا مدت زمانی طولانی را ایستاده یا در حال پیاده‌روی بگذارنید.

مام استایل و نیم بوت

به ندرت کفشی را می توانید پیدا کنید که با شلوار مام استایل ست نشود. نیم بوت ها، چه نیم بوت های رزمی و چه مدل های چلسی، با این شلوار عالی هستند و نباید در پوشیدن آن شک کنید.

تنها نکته ای که در ست کردن این استایل لازم است مد نظر داشته باشید این است که ارتباف ساق چکمه خود را خیلی بند انتخاب نکنید

چرا که شلوار مام استایل از قسمت زانو شروع به تنگ شدن می کند و این مساله می تواند با نیم بوت های ساق بلند شما تداخل ایجاد کند.

استایل با شلوار لی و صندل

در انتخاب کفش برای شلوار مام استایل صندل ممکن است به نظر آخرین گزینه ممکن بیاید. در مورد استایل های مردانه ممکن است

چنین باشد اما در استایل های دخترانه پوشیدن این شلوار با صندل های تابستانی،

زیبایی منحصر به فرد و خاصی را به استایل شما هدیه می کند.

همان طور که می توانید شلوار مام استایل را با کفش پاشنه بلند بپوشید، پوشیدن این شلوار با صندل هیچ مشکلی ندارد.


“جهت خرید جدیدترین مدلهای کفش های صندل زنانه کلیک کنید”

1 پاسخ
  1. آرسام دارابی
    آرسام دارابی گفته:

    خیلی خوب بود من تو رپورتاژ اقتصاد آفرین خونده بودم که با کتونی و کالج میشه مام استایل پوشید عالی میشه 👌😍

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *