استایل انواع صندل زنانه و اصول آن

با فرا رسیدن فصل گرما و تابستان، علاقه به خرید و استفاده از کفش‌های تابستانی مانند صندل افزایش می‌یابد. باید توجه داشت که انتخاب صندل مناسب برای حفظ سلامت پا در کنار زیبایی و استایل صحیح از نکات مهم استفاده از آن است. صندل به دلیل باز بودن و گردش هوا نیازمند رسیدگی به پا بوده و می‌تواند کل پوشش شما را تحت الشعاع قرار دهد.

استایل انواع صندل زنانه و اصول آن

      • صندل تخت

یکی از راحت‌ترین صندل‌ها برای استفاده روزمره و مهمانی‌های دوستانه صندل تخت است. صندل‌های تخت حالت کژوال دارند و با جین مام استایل و زاپ دار یا شلوارهای کوتاه و دم پا کش مناسب هستند. شومیز طرح دار در فصل گرم و با ژاکت در فصل سرد و فصل بهار استایل بی‌نظیری ترتیب می‌دهد.

      • صندل لژدار

صندل‌های لژدار نسبت به صندل‌های تخت اندکی رسمی به حساب می‌آیند. با این وجود، بهتر است در موقعیت‌های اداری و رسمی کمتر پوشیده شود. با شلوار دم پا گشاد و سبک Retro رترو از استایل خود لذت ببرید.

     • ست کردن صندل پاشنه دار

صندل پاشنه دار برای مراسم و موقعیت‌های نیمه رسمی با کت دامن و پیراهن شب مناسب است. این صندل‌ها با شلوار جین جذب و پیراهن‌های رنگی نیز استایلی راحت محسوب می‌شود.

      • صندل‌های بندی

این صندل‌ها در موقعیت رسمی با مدل پاشنه دار و با لباس شب و پیراهن و با مدل بی پاشنه و شلوار جین استایل کژوال، هارمونی ایجاد می‌کند. با دانستن نکات استایل انواع صندل، حتی در مراسم‌های رسمی بدرخشید.

  • صندل چرم زنانه و استایل زیبا

صندل چرم در کمد یه خانم، آیتمی فرا زمان به شمار می‌رود. شلوار دم پا گشاد، مانتو و پیراهن‌های رنگی، شلوار جین و کتان لباس‌هایی که به آسانی قابل ست کردن با صندل چرم هستند. جین قد 90، پیراهن‌ سفید، کیف چرم و عینک آفتابی استایلی چشم نواز ایجاد می‌کند.

صندل زنانه مناسب محل کار

اگر مایل هستید برای محل کار از صندل استفاده کنید، ترجیحا به دنبال صندل‌های پشت بسته و لژدار باشید زیرا در ساعات طولانی نه تنها باعث ازار پا نشود بلکه فرم نیمه رسمی را هم حفظ کند. حتما در پوشیدن صندل در ادارات نکات استایل انواع صندل را به خاطر داشته باشید.

• ترند جوراب با صندل

از سال 2018 ترند پوشیدن صندل با جوراب ابتدا در ژاپن سپس در پاریس و میلان و برلین فراگیر شد. این استایل تا به امروز باعث پوشیدن صندل حتی در فصول سرد سال شده است.

• صندل گلادیاتور

مد دهه 60 میلادی که مدتی است با صندل‌های گلادیاتور دوباره ترند شده را با پیراهن‌های‌کوتاه، شلوارک و شلوارهای قد 80 که بند‌های این صندل را نشان بدهند، تجربه کنید.

شلوار جین و صندل

همان طور که گفته شد صندل با انواع و اکثر لباس‌ها قابل استایل است. اما شلوار جین، در مدل‌های مختلف یکی از ضروری‌ترین آیتم‌های همراه صندل است جین گشاد و صندل تخت استایل کژوالی محسوب می‌شود.

جین مام استایل با صندل‌های پاشنه کوتاه و بندی قد را بلندتر نشان می‌دهد. شلوار جین دمپا گشاد و صندل‌های پاشنه دار مناسب مهمانی‌های عصرانه هستند. این‌ها تنها تعدادی از مثال‌های استایل انواع صندل با شلوار جین بود؛ با خلاقیت خود پوشش‌های متفاوتی را می‌توانید ایجاد کنید.

کت و شلوار و صندل

بله درست خواندید! با انتخاب صندل چرمی تیره و کت و شلوار مشکی، استایل اسمارت کژوالSmart Causaul بی نظیری را ایجاد کنید.

استایل با صندل‌های ترند 2022

با استفاده از صندل‌های پلتفرم Platform با پیراهن‌های کوتاه و یا Oversize گشاد، راحتی و ترند بودن را در استایل خود احساس کنید. در انتخاب صندل پلتفرم به ارتفاع و قد آن توجه باشید.

        • صندل لوفر

با صندل لوفر و شلوار پاچه گشاد و شومیز ساده و سفید رنگ، استایل کلاسیک و شیک را تجربه کنید. صندل لوفر را با استفاده از اصول استایل انواع صندل به آیتم همیشگی کمد خود تبدیل کنید.

      • صندل میول Mule

صندل میول برای استایل رسمی با کت و شلوار یا شلوار پارچه‌ای مناسب و ترندی است. گوچی انواع مختلف از صندل‌های میول چرمی با گلدوزی و طرح‌های متفاوت را برای هر سلیقه‌ای ارائه می‌دهد. میول جدا از استایل رسمی برای استفاده روزمره، خرید و.. استفاده می‌شود.

  • صندل‌های همیشگی

این صندل‌ها، چه با شلوار جین و چه با شلوار پارچه‌ای یا پیراهن‌های نیمه رسمی استایل ماندگاری خواهتد شد. این یکی از ویژگی‌های مطلوب استایل انواع صندل است.

استایل انواع صندل زنانه و اصول آن

تمیز کردن صندل‌ها

پس از استفاده از صندل‌ها اگر قصد دارید آن‌ها را به مدت طولانی در کمد خود نگه دارید یا می‌خواهید مثل روز اول‌شان شوند؛ برای صندل‌های پلاستیکی با آب و مایع لباس شویی و جوش شیرین شست و شو را انجام دهید. صندل‌های چرمی را با دستمال و آب تمیز کنید و در نهایت پس از خشک شدن، از روغن جلا مخصوص چرم استفاده نمایید. در کنار استفاده از نکات استایل انواع صندل این مورد را نیز از خاطر مبرید.

مراقبت پا بعد از پوشیدن صندل

بعد از پوشیدن صندل بهتر است برای جلوگیری از ترک خوردن پاها، آن‌ها را با آب ولرم بشورید و مرطوب کنید تا از نفوذ میکروب‌های احتمالی به پا جلوگیری شود.
صندل‌ها امروزه در موقعیت‌های مختلف اعم از خرید، میهمانی، ورزش و محل کار و …. پوشیده می‌شوند. صندل دیگر فقط مختص به تابستان و فصول گرم سال نیست و در زمستان نیز استفاده می‌شود.


“راهنمای دقیق خرید کفش زنانه با جدیدترین مدلهای متنوع”


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *