راهنمای انتخاب کفش مردانه مناسب برای محل کار

راهنمای انتخاب کفش مردانه مناسب برای محل کار انتخاب کفش مردانه مناسب برای محل کار در بسیاری از موارد پیش آمده است، که اشتباهات زیادی را در مورد انتخاب کفش های مناسب برای محل کارمان، مرتکب شده ایم و پیامد های این اشتباه ایجاد درد و تاول در پاهایمان بوده است.

یکی از الزامات کفش های محل کار راحت بودن آن ها است یعنی باید رفت و آمد را برای ما آسان کنند، تا بتوانیم در تمام طول روز، بدون ایجاد درد یا تاول در ناحیه پا، راه برویم.

دیگر اینکه زیبا باشند، به گونه ای که هر روز با پوشیدن آنها هیجان زده شویم و مورد بعدی اینکه کاربردی باشند، یعنی وقتی آنها را در یک جلسه پوشیدید، بعد از جلسه به راحتی به رویدادهای بعد از کار منتقل شوید.

از آنجایی که هر محل کاری با محل کار دیگر متفاوت است و نوع لباس پوشیدن ها به تبع نیز متنوع میشود، انتخاب کفش مناسب محل کار نیز میتواند طیف متنوعی را در بر گیرد.

راهنمای انتخاب کفش مردانه مناسب برای محل کار

کفش ها بخش مهمی از استایل ما هستند و قوانین پوشیدن کفش های مناسب محل کار می تواند بسیار سختگیرانه باشد، به خصوص برای آقایان.

انتخاب کفش های مردانه غیر رسمی و مناسب محل کار میتواند انتخاب بسیار سخت و حرفه ای باشد چرا که اشتباه کردن در انتخاب آن حتی میتواند بر روی جیگاه اجتماعی شما و نگاه های اطرافیان بر شأن و شخصیت شما تاثیر گذار باشد.

چه بخواهید کفش مردانه مناسبی را برای دفتر انتخاب کنید و چه کفشی برای کار انتخاب کنید تا راحت باشید.

انواع کفش های مردانه برای کار بسیار متنوع است و کفشی که انتخاب میکنید به حرفه شما بستگی دارد. کفش های اداری برای مردان باید هوشمندانه و رسمی انتخاب شوند

اما بسیاری از مردان در حرفه هایی کار میکنند که به دنبال کفش هایی با ایمنی خاص یا کفش هایی که در تمام طول روز پاهای خود در آن راحت باشد هستند.

همانطور که میدانیم محیط اداری و محیط کار ، یک محیط کاملا رسمی است و لباس رسمی با کفش های رسمی مردانه باید هماهنگ شوند.

انتخاب کفش مناسب برای محل کار، بستگی به محیط اداره شما هم دارد و نمیتوان به طور کلی برای همه محل های یک نوع کفش پیشنهاد داد.

  • آکسفورد

وقتی صحبت از کفش های مردانه برای دفتر و محل کار به میان می آید، نمیتوانید کفش های آکسفورد را با کفش های محل کار در یک دسته بندی قرار دهید.

چرا که آکسفورد یک کفش مجلسی است و اگر کفش آکسفورد را انتخاب کنید، بعید است که انتخاب مناسب و به جایی برای محیط کار باشد و به ناچار در عرصه ی رقابت برای کفش مناسب محل کار حذف خواهد شد.

  • دربی

یکی از برترین کفش های غیررسمی تجاری – اداری برای مردان، دربی است. اما هنوز هم یک سبک رسمی به شمار میرود، ولی کمی با سطح پایین تر اما از آکسفورد راحت تر است. این به دلیل بند های باز است که به پا اجازه می دهد راحت تر خم شود.

اساسا اگر شما به دنبال یک جفت کفش چرمی با کیفیت هستید که به راحتی در پای شما جای گیرد و برای دفتر کار نیز مناسب باشد. پیشنهاد ما به شما یک جفت دربی خواهد بود.

درست است که میزان رسمی بودن آن از آکسفورد کمتر است ولی با این حال میتوانید آن را در طول روز، از دفتر تا جلسات اجتماعی خارج از وظیفه خود بپوشید و اما رنگ قهوه ای تیره همه کاره ترین رنگ برای یک جفت دربی میباشد.


“جهت مشاهده جدیدترین کفش های مردانه طبی کلیک کنید”


  • بروژ

اگر به دنبال کفش های کار مردانه شیک هستید، بروژ هم میتواند انتخاب مناسبی باشد. جزئیات پرزرق و برق آنها موردی هستند که به شما کمک می کند تا بسیار متمایز و متفاوت شوید، در حالی که هنوز با تیپ و استایل محل کار سازگار باشد.

  • لوفر

یکی دیگر از مدل های کفش غیررسمی مردانه، کفش راحتی لوفر است. برخی از محل های کار ممکن است کفشهای لوفر مردانه را خیلی معمولی بدانند، بنابراین با احتیاط باید آنها را انتخاب کرد یا اصلا از کفش های لوفر (کالج) استفاده نکرد اما اگر نوع لباس پوشیدن در محل کار شما کاملاً آزاد است، آنها میتوانند گزینه مناسبی باشند.

لوفر ها یک سرمایه گذاری بزرگ هستند، آنها به طرز شگفت انگیزی راحت هستند. اگر به دنبال یک کفش مناسب محل کار هستید که زیبایی و راحتی هم داشته باشد، کفش های لوفر یک انتخاب عالی هستند.

لوفر کفشی است که میتوانید آن را در تمام طول روز بپوشید ، بسیار انعطاف پذیر هستند و برای مدت زمان طولانی ای دوام می آورند.

میتوان گفت لوفر یک کفش همه کاره است از ویژگی های شگفت انگیز آن تا طراحی شیک و منحصر به فرد، که اگر تمام روز هم روی پاهای خود باشید ذره ای برای پاهای شما ناراحتی به وجود نمی آورد.

یک جفت کفش راحتی و در عین حال متفاوت و متنوع که با هر لباسی شیک و زیبا به نظر میرسد. لوفر ها با کت شلوار، شلوار و حتی شلوار جین پوشیده میشوند، حتی دیده شده که عده ای آن را با شلوارک نیز میپوشند.

با رنگ های فوق العاده ای که دارند، با اکثر لباس ها، با شلوار خاکستری، آبی و حتی مشکی ست میشوند. درست است که لوفر ها ساده هستند و با هر لباسی مناسب به نظر میرسند.

  • صندل

اگر نوع لباس پوشیدن در محل کارتان خاص و هوشمندانه و طبق مقررات است، بهتر است از پوشیدن صندل خودداری کنید. با این حال، در یک محیط راحت و محیطی که برای لباس کار سختگیرانه نباشند، اگر چه هوا گرم باشد، تا جایی که میتوانید از صندل های مردانه برای دفتر کار خودداری کنید.

در این شرایط آب و هوایی و تحمل سخت گرمی هوا و عرق کردن پاهایتان، یک لوفر چرمی هوشمند حلال مشکل شماست که آن را انتخاب کنید و با کت و شلوار خود ست کنید تا ظاهری هوشمندانه و عالی داشته باشید.

  •  اسنیکر

در یک محیط رسمی، کفش های اسنیکر مردانه غیرقابل قبول هستند. با این حال سازندگان، این کفش های مردانه عالی را برای کسانی که تمام روز کفش به پایشان است، درست میکنند.

  • چکمه های کار

در برخی مشاغل ممکن است از شما خواسته شود که کفش های کار یا کفش ایمنی بپوشید. کارفرمای شما، شما را از این موضوع آگاه می کند و الزامات خاص نوع کفش شما را انتخاب خواهد کرد. کفش کار مردانه راحت برای مشکلات رایج پا وقتی از مشکلات روزمره پا رنج می برید، راحتی پا اهمیت بیشتری پیدا می کند.

برای کف پای صاف: اگر از قوس های افتاده رنج میبرید، مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که کفش های کارتان تا چه حد پاهایتان را بالشتک میکنند یعنی چقدر زیر سازی برای پاهای شما انجام میدهند یا چقدر مانند کوسن، بالشت یا متکا جای پای شما را نرم نگه میدارند.

بهترین کفش های کار مردانه برای فاشیای کف پا: این یکی دیگر از نگرانی های رایج پا است که میتواند باعث درد شود. بهترین کفش ها برای فاشیای کف پا، کفش های هستند که پشتیبانی خوبی از قوس کف پا دارند. این مورد به اصلاح موقعیت پاها و ثابت نگه داشتن آن در طول روز کمک می کند.

مردان در محل کار چه کفشی نپوشند؟

وقتی صحبت از این است که چه چیزی نپوشید، باز هم کاملاً به حرفه شما بستگی دارد. مکان های بسیار کمی وجود دارند که فلیپ فلاپ ها ( صندل های انگشتی) را برای کار مناسب میدانند، بنابراین شما میتوانید آنها را به لیست غیرمجازهای خود اضافه کنید! اگر در دفتر و اداره کار می کنید، صندل ها به احتمال زیاد ممنوع هستند.

بدترین چیز برای انتخاب ، کفش های ناراحت کننده و اذیت کننده هستند. در پایان یک روز طولانی، اگر کفش هایتان باعث ناراحتی شما شود، با مشکل مواجه خواهید شد، بنابراین راحتی یک کفش را همیشه در اولویت قرار دهید.

در مواردی که کفش ایمنی مورد نیاز است، هرگز نباید در محل کار از کفش های معمولی استفاده کنید. ایمنی شما ممکن است در خطر باشد، بنابراین همیشه کفش های کاری مورد نیاز برای نقش خود را انتخاب کنید.زمانی که روز کاری طولانی در پیش دارید، انتخاب کفش های کار مردانه راحت می تواند تفاوت زیادی را ایجاد کند. بنابراین، راحت ترین کفش های کار مردانه کدامند؟

اگر به دنبال پیشنهاد و توصیه ما برای کفش های محل کار خود هستید، رفتن به سراغ لوفر و اسنیکر بهترین ایده است.


“راهنمای خرید کفش مردانه در انواع مدلهای مختلف”


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *