معرفی کفش طبی لژدار زنانه

معرفی کفش طبی لژدار زنانه از معدود محصولاتی است که ضمن داشتن زیبایی ، سلامت پا را نیز حفظ می کند . در ضمن کفش های لژدار زنانه طبی به دلیل طراحی که دارند سبب می شوند تا فرد کنترل بهتری را حین راه رفتن داشته باشد و سلامت پای وی نیز بیشتر حفظ شود .

قیمت کفش های طبی زنانه که دارای لژهستند بسته به کیفیت چرمی که دارند و این که محصول از برند داخلی می باشد و یا خارجی ، با هم تفاوت دارد برای همین ابتدا افراد باید از قیمت انواع کفش های طبی لژدار زنانه با خبر شوند و بعد مطابق با بودجه خود برای خرید آن اقدام نمایند .

معرفی کفش طبی لژدار زنانه

کفش پاشنه بلند یا لژدار؟

تقریباً تمامی خانم‌ها به کفش‌ های پاشنه بلند و لژدار، علاقه دارند ؛ اما تنها دوست داشتن ، دلیل نمی‌ شود تا از این کفش‌ ها استفاده کنید . حتماً شما هم تجربه کرده‌اید که راه رفتن یا این نوع کفش‌ها چقدر سخت است ، مخصوصاً اگر قرار باشد برای طولانی مدت ، آنها را به پا داشته باشید .

علاوه بر این سختی‌ها ، این کفش‌ها بر روی سلامت بدن شما نیز تأثیر خواهد گذاشت . با این حال در برخی مراسمات ترجیح می ‌دهید که از این کفش‌های استفاده کنید ؛ اگر بخواهید انتخاب مناسبی به منظور پوشیدن کفش در یک موقعیت خاص داشته باشید باید با ویژگی‌ های این کفش‌ ها آشنا بوده و تشخیص دهید

که کدام یک با وضعیت شما تناسب دارند . کفش‌ های پاشنه بلند و لژدار دارای ساختار منحصر به فردی هستند که استفاده از آن ها را در موقعیت‌های متفاوت ، امکان پذیر می‌کند . اگر بخواهیم این دو نوع کفش را مقایسه کنیم باید آن ها را در دو نظر مورد بررسی قرار دهیم .

مقایسه از نظر سلامتی :

کفش‌ های پاشنه بلند و لژدار از نظر نوع پاشنه و ارتفاع با هم تفاوت دارند . با کفش‌ هایی که دارای پاشنه بلند هستند می‌توان به راحتی روی سطح صاف راه رفت .

این در حالی است که کفش‌ های لژدار برای راه رفتن بر روی سطوح مرطوب و لیز، مناسب هستند . این کفش‌ ها به دلیل ساختار پاشنه آنها ، فشار کمی را به بدن وارد کرده و پاشنه پا را اذیت نمی‌ کنند .

اگر دوست دارید کفش پاشنه بلند بپوشید سعی کنید مدل ‌هایی را انتخاب کنید که قوزک پای شما را پوشش دهد . به این ترتیب ، فشار کمی به ساق پا وارد شده و می توانید تعادل خود را بهتر کنترل کنید

اما اگر کمردرد دارید ، انتخاب کفش‌های لژدار، بهترین گزینه است . این کفش‌ها نرم هستند و کمر و پاهای شما هنگام راه رفتن اذیت نخواهد شد .

مقایسه از نظر زیبایی :

مورد دیگری که کفش‌ های لژدار و پاشنه بلند را می‌توان از آن منظر مورد مقایسه قرار داد ، زیبایی آن ها است . کفش‌ های پاشنه بلند باعث می‌شوند تا قد شما کشیده ‌تر دیده شده و پاهای شما ضخیم‌ تر جلوه کنند.

این کفش‌ها با جلوه‌ ای که به استایل شما می‌بخشند ، برای استفاده در مجالس رسمی مناسب ‌تر هستند . کفش ‌های لژدار دارای ظاهر اسپرتی هستند و به همین دلیل برای استفاده در مجالس رسمی مناسب می ‌باشند .

چه زمانی کفش لژدار و چه زمانی کفش پاشنه بلند بپوشیم ؟

این که برای هر مناسبتی بتوان کفش مناسب را انتخاب کرد ، برای خانم‌ ها مهم است. زیرا زیبایی پاها و استایل فرد تحت تأثیر این موضوع قرار می‌گیرد .

کفش‌ها نقش مهمی در این زمینه دارند . کفش‌ های پاشنه دار از این لحاظ بر کفش‌ های لژدار برتری دارند ، ولی پاها احساس راحتی کمتری دارند به خصوص اگر ارتفاع پاشنه کفش نیز بلند تر از حد نرمال باشد .

کفش‌ های لژدار برای مناسبت ‌های دوستانه و غیر رسمی ، گزینه مناسب ‌تری هستند زیرا از پاها مراقبت بیشتری کرده و استفاده مستمر از آن‌ها ، باعث کمر درد یا ناراحتی در پا نمی‌شود .

بنابراین توصیه می‌ کنیم اگر تمایل به پوشیدن کفش پاشنه بلند نیز دارید ، از کفش چرم زنانه که طبی نیز باشد ، استفاده کنید. زیرا مراقبت بیشتری از پا نموده و آسیب کمتری به نواحی مختلف بدن وارد می ‌شود .

انواع کفش لژدار

  • ساده

  • گیوه ای

  • پاشنه مبلی

سخن آخر

کفش ‌های پاشنه بلند و کفش های لژ دار هر دو دارای پاشنه هستند ولی ارتفاع پاشنه در هر کدام از این موارد متفاوت است . یکی از زیبا ترین کفش های طبی زنانه ، مدل های لژدار می باشند . کفش های لژدار دارای پاشنه ای یکسره هستند و راه رفتن با آن ها بسیار راحت و ساده می باشد اگر مایل به خرید این مدل از کفش هستید به سایت فروشگاه ما شهرصندل مراجعه کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *